1 Liga

1 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2023-08-30 20:25:00
Desperados
4 - 3
AS Żabia Wola
Szczegóły
2023-08-30 21:10:00
Kumple
8 - 2
Czerwoni z Hendrykowa
Szczegóły
2023-09-02 19:20:00
FC Panbee
4 - 2
MTS
Szczegóły
2023-09-03 17:00:00
Drink Team Brwinów
2 - 4
New Saints
Szczegóły
2023-09-03 21:00:00
Pokolenia
10 - 2
S-Kadra
Szczegóły

2 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2023-10-01 16:00:00
Kumple
14 - 3
MTS
Szczegóły
2023-10-01 19:00:00
New Saints
3 - 0
AS Żabia Wola
Szczegóły
2023-10-01 20:00:00
Drink Team Brwinów
5 - 2
S-Kadra
Szczegóły
2023-10-04 20:30:00
Czerwoni z Hendrykowa
3 - 7
Pokolenia
Szczegóły
2023-10-04 21:10:00
Desperados
3 - 2
FC Panbee
Szczegóły

3 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2023-09-23 19:00:00
S-Kadra
9 - 1
AS Żabia Wola
Szczegóły
2023-09-23 20:00:00
Czerwoni z Hendrykowa
8 - 3
MTS
Szczegóły
2023-09-23 21:00:00
FC Panbee
0 - 6
New Saints
Szczegóły
2023-09-24 21:00:00
Drink Team Brwinów
6 - 6
Pokolenia
Szczegóły
2023-10-18 20:30:00
Kumple
11 - 4
Desperados
Szczegóły

4 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2023-09-10 16:00:00
S-Kadra
5 - 3
FC Panbee
Szczegóły
2023-09-10 20:00:00
Kumple
5 - 1
New Saints
Szczegóły
2023-09-11 21:00:00
Czerwoni z Hendrykowa
3 - 0
Desperados
Szczegóły
2023-09-20 20:30:00
Drink Team Brwinów
7 - 6
AS Żabia Wola
Szczegóły
2023-10-14 18:00:00
MTS
3 - 17
Pokolenia
Szczegóły

5 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2023-10-22 20:00:00
Pokolenia
8 - 1
AS Żabia Wola
Szczegóły
2023-10-22 21:00:00
Kumple
5 - 4
S-Kadra
Szczegóły
2023-10-23 21:00:00
Czerwoni z Hendrykowa
3 - 3
New Saints
Szczegóły
2023-10-25 20:30:00
Drink Team Brwinów
4 - 1
FC Panbee
Szczegóły
2023-11-05 15:30:00
Desperados
3 - 5
MTS
Szczegóły

6 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2023-09-16 20:00:00
MTS
3 - 15
New Saints
Szczegóły
2023-09-17 17:00:00
Drink Team Brwinów
4 - 3
Kumple
Szczegóły
2023-09-17 19:00:00
Desperados
4 - 11
Pokolenia
Szczegóły
2023-09-17 20:00:00
FC Panbee
4 - 5
AS Żabia Wola
Szczegóły
2023-11-19 19:00:00
Czerwoni z Hendrykowa
4 - 3
S-Kadra
Szczegóły

7 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2023-11-10 20:15:00
Pokolenia
5 - 0 (wo)
FC Panbee
Szczegóły
2023-11-12 19:00:00
S-Kadra
6 - 4
MTS
Szczegóły
2023-11-15 21:10:00
Kumple
8 - 2
AS Żabia Wola
Szczegóły
2023-11-26 17:00:00
New Saints
5 - 0 (wo)
Desperados
Szczegóły
2023-11-26 18:00:00
Drink Team Brwinów
4 - 2
Czerwoni z Hendrykowa
Szczegóły

8 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2023-10-27 20:15:00
Czerwoni z Hendrykowa
5 - 3
AS Żabia Wola
Szczegóły
2023-10-29 14:00:00
Drink Team Brwinów
5 - 0 (wo)
MTS
Szczegóły
2023-10-29 20:00:00
Kumple
9 - 3
FC Panbee
Szczegóły
2023-11-08 21:15:00
Desperados
4 - 10
S-Kadra
Szczegóły
2023-11-19 20:00:00
Pokolenia
2 - 6
New Saints
Szczegóły

9 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2023-10-06 20:15:00
MTS
0 - 5 (wo)
AS Żabia Wola
Szczegóły
2023-10-08 14:00:00
Drink Team Brwinów
12 - 2
Desperados
Szczegóły
2023-10-08 17:00:00
Kumple
6 - 8
Pokolenia
Szczegóły
2023-10-11 20:20:00
Czerwoni z Hendrykowa
3 - 6
FC Panbee
Szczegóły
2023-10-15 17:00:00
New Saints
4 - 2
S-Kadra
Szczegóły