2 Liga

1 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2022-03-12 17:00:00
Nieobliczalni
4 - 3
FC Litron
Szczegóły
2022-03-12 18:00:00
FC Panbee
2 - 0
MZS Destylat Osuchów
Szczegóły
2022-03-13 11:00:00
Drink Team Brwinów
7 - 5
Danfoss
Szczegóły
2022-03-13 14:00:00
MPR Shadow Fighters
1 - 11
FC Adamka
Szczegóły
2022-03-13 17:00:00
Fusion
6 - 4
"13" Grodzisk Maz.
Szczegóły
2022-03-15 20:30:00
Sfora
1 - 2
Desperados
Szczegóły

2 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2022-04-09 18:00:00
Sfora
5 - 3
Nieobliczalni
Szczegóły
2022-04-09 21:00:00
MZS Destylat Osuchów
3 - 3
Melo Dramat
Szczegóły
2022-04-10 17:00:00
FC Adamka
9 - 5
Danfoss
Szczegóły
2022-04-11 21:15:00
"13" Grodzisk Maz.
1 - 8
FC Litron
Szczegóły

3 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2022-03-18 20:15:00
FC Panbee
8 - 1
FC Adamka
Szczegóły
2022-03-20 16:00:00
Fusion
2 - 3
FC Litron
Szczegóły
2022-03-20 17:00:00
MPR Shadow Fighters
3 - 8
Nieobliczalni
Szczegóły
2022-03-20 20:00:00
Sfora
6 - 1
"13" Grodzisk Maz.
Szczegóły
2022-03-23 21:15:00
Danfoss
2 - 7
Desperados
Szczegóły
2022-05-01 11:30:00
Melo Dramat
7 - 6
Drink Team Brwinów
Szczegóły

4 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2022-04-24 11:00:00
Drink Team Brwinów
3 - 3
MZS Destylat Osuchów
Szczegóły
2022-04-24 16:00:00
Nieobliczalni
4 - 4
Danfoss
Szczegóły
2022-04-24 18:00:00
Sfora
7 - 2
Fusion
Szczegóły
2022-04-25 21:15:00
MPR Shadow Fighters
7 - 2
"13" Grodzisk Maz.
Szczegóły
2022-04-27 21:15:00
Desperados
2 - 2
FC Panbee
Szczegóły
2022-05-06 21:00:00
Melo Dramat
4 - 11
FC Adamka
Szczegóły

6 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2022-03-27 10:00:00
Drink Team Brwinów
2 - 2
FC Adamka
Szczegóły
2022-03-27 17:00:00
Melo Dramat
6 - 1
Nieobliczalni
Szczegóły
2022-03-27 18:00:00
Danfoss
10 - 4
Fusion
Szczegóły
2022-03-27 20:00:00
FC Panbee
11 - 3
"13" Grodzisk Maz.
Szczegóły
2022-03-28 20:30:00
MPR Shadow Fighters
2 - 6
FC Litron
Szczegóły
2022-03-30 21:00:00
MZS Destylat Osuchów
7 - 4
Desperados
Szczegóły

7 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2022-05-14 16:00:00
FC Panbee
4 - 2
Fusion
Szczegóły
2022-05-15 14:10:00
Drink Team Brwinów
8 - 6
Desperados
Szczegóły
2022-05-15 21:00:00
Melo Dramat
17 - 0
"13" Grodzisk Maz.
Szczegóły

10 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2022-04-03 10:00:00
MZS Destylat Osuchów
2 - 3
FC Litron
Szczegóły
2022-04-03 17:00:00
Fusion
2 - 8
Drink Team Brwinów
Szczegóły
2022-04-03 18:00:00
Desperados
5 - 2
Nieobliczalni
Szczegóły
2022-04-04 21:15:00
FC Adamka
10 - 2
"13" Grodzisk Maz.
Szczegóły
2022-04-10 16:00:00
MPR Shadow Fighters
0 - 5 (wo)
FC Panbee
Szczegóły
2022-04-22 21:00:00
Sfora
5 - 2
Melo Dramat
Szczegóły

12 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2022-05-08 14:00:00
Melo Dramat
3 - 3
Danfoss
Szczegóły
2022-05-08 16:00:00
Desperados
2 - 1
Fusion
Szczegóły
2022-05-08 19:00:00
MPR Shadow Fighters
4 - 14
MZS Destylat Osuchów
Szczegóły
2022-05-09 21:15:00
Nieobliczalni
4 - 3
"13" Grodzisk Maz.
Szczegóły
2022-05-11 20:30:00
Sfora
3 - 3
Drink Team Brwinów
Szczegóły
2022-05-11 21:15:00
FC Litron
4 - 8
FC Adamka
Szczegóły