Współpraca z Centrum Rehabilitacji SORNO

Wakacyjna przerwa trwa w najlepsze, ale My myślimy już o kolejnej rundzie. Mimo, że do rozpoczęcia zapisów jeszcze dużo czasu to chcielibyśmy wrócić do tematu współpracy z centrum rehabilitacji SORNO.

Klinika Sorno zapewnia pełnoprofilową fizjoterapię w zakresie:

1. Laseroterapii, krioterapia (leczenie zimnem ciekły azot), elektrostymulacja, ultradźwięki, fala uderzeniowa, terapia windback, sollux.
2. Masaż funkcyjny, sportowy, masaż punktowy, akupresura, masaż tkanek głębokich, terapia powięziowa, kinesiotaping.
3. Trening motoryczny, ćwiczenia indywidualne i grupowe, stretching, terapia redcord.

Zabiegi usprawniające i zalecenia terapeutyczne wykonują dyplomowani fizjoterapeuci zgłoszeni do KIF.

Centrum rehabilitacji SORNO otoczyło opieką kluby sportowe na terenie naszej gminy takie jak Pogoń Grodzisk Mazowiecki oraz LKS Chlebnia i UKS Sparta.

Cena, którą udało nam się wynegocjować to 15 zł od osoby z drużyny pod warunkiem, że z propozycji skorzystają wszystkie drużyny, a co za tym idzie wszyscy zgłoszeni zawodnicy.

W związku z tym, ze liga jest dla Was, chcielibyśmy poznać Waszą opinię w temacie wprowadzenia obowiązkowej dopłaty w wysokości 15 zł od zawodnika, która pozwoli zadbać o Wasze zdrowie i wyleczyć urazy, których nabawicie się w trakcie trwania rozgrywek. Szczegółowe warunki współpracy z Centrum Rehabilitacji SORNO ustalimy po zasięgnięciu Waszych opinii, dlatego też zależy Nam na tym, by wypowiedziała sie mozliwie jak największa ilość zawodników / osób biorących udział w rozgrywkach GL6.

Czekamy na opinie pod postem na Naszym profilu na FB.

Pozdrawiamy, zespół GL6.