Inauguracja jesiennej rundy rozgrywek GL6

Już w najbliższą sobotę 31 sierpnia 2019 rozpoczniemy kolejny sezon zmagań w ramach rozgrywek Grodziskiej Ligi Szóstek. Będzie to już 19  edycja organizowana przez Dariusza Świderskiego a pamiętamy przecież wszyscy, że historia tych rozgrywek sięga znaczniej dalej…

Pierwszy mecz obecnej edycji zaplanowany jest na godzinę 17.00, jak zawsze na kultowym już boisku przy Walczewskiego. Zmierzą się w nim ekipy Danfossu i Fusion, rywalizujące w rozgrywkach II ligi. Która drużyna pierwsza zapisze się w protokole sędziego Marka Kaflika pozostaje sprawą otwartą. Z pewnością zawodnicy prowadzeni przez niezniszczalnego Piotra Matulewicza tanio skóry nie sprzedadzą, mimo iż zgłosili do rozgrywek jedynie 9 zawodników. Po drugiej stronie boiska, kapitan Danfossu Michał Badowski będzie miał do dyspozycji bardzo szeroka kadrę co przy obecnej aurze, może dać pewnego rodzaju przewagę. O tym jak będzie wyglądała rywalizacja w pierwszym meczu najlepiej przekonać się na własne oczy – w imieniu zawodników zapraszamy na Orlika przy Nadarzyńskiej.

Zaraz po zmaganiach w II lidze na boisko wybiegną zawodnicy rywalizujący na najniższym szczeblu rozgrywek, o 18.00 zmierzą się ze sobą drużyny GS 13 i Zachodni Legion a o 19.00 PPW Galacticos i LegionSiepacze i występy nowych drużyny w naszych rozgrywkach budzą u nas ogromną ciekawość. Na zakończenie sobotnich gier o godz. 20.00 zagrają starzy wyjadacze z ekipy ElkaminoDom pod wodza Sławomira Michty oraz MPR Shadow Fighters, której kapitanem jest niezmiennie Piotr Kocznur.

Niedzielne mecze zaczną się już o godz. 14.00 i potrwają aż do 22.00 więc z pewnością każdy kibic znajdzie coś dla siebie! Zwłaszcza że w niedzielę właśnie odbędą się mecze I ligi. Do najciekawszych w teorii spotkań dojdzie pomiędzy All Blacks i Literpool ( godz. 18.00 ) oraz InterTap i S Kadrą ( godz. 19.00 ). Oj coś czuję, że sędzia główny obydwu spotkań, Darek Świderski będzie miał pełne ręce roboty:) Chociaż z drugiej strony, kto inny mógłby udźwignąć takie hity:)! Jak zwykle emocje gwarantowane, pogoda również. Nic tylko wybrać się na Orlika i kibicować – jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy.

Zespół GL6.