Runda jesienna wystartowała!!!

W dniu wczorajszym, tj. w piątek 28 sierpnia rozpoczęliśmy kolejną, 21 już edycję rozgrywek Grodziskiej Ligi Szóstek w formacie prowadzonym przez Darka Świderskiego. Nie musze oczywiście przypominać, że historia rozgrywek jeszcze przed powstaniem Orlika jest dużo dłuższa:)

Nasze rozgrywki w tej edycji wspierają między innymi: LKS Chlebnia, klinika rehabilitacji SORNO oraz OSiR Grodzisk Mazowiecki. Meczem inauguracyjnym było spotkanie 3 ligi pomiędzy drużynami MMLogic i GS 13. Mecz zakończył sie wynikiem 8 - 5 na korzyść GS13tki. W zwycięskiej ekipie najlepiej zaprezentował się zdobywca 3 bramek Łukasz Danielik, a w śród pokonanych Paweł Wojtecki, który trafił do siatki 4 razy. W dniu dzisiejszym tj. w sobotę swoje mecze rozegrają kolejne ekipy w tym między innym pierwszoligowy medalista ubiegłej edycji AgMar, który o godz. 19.00 zmierzy się z ekipą Łepków. Na zakończenie sobotnich zmagań na boisko wybiegną nowi uczestnicy naszych rozgrywek walczący w IV Grodziskiej Lidze 6, drużyny Popalonych Styków i Wolnych Strzelców. Tak tak, w jesiennej edycji GL6 mamy aż 4 ligi a związane jest to z ogromnym zainteresowaniem udziałem w naszych rozgrywkach.

Niedzielne granie zaczynamy już od godz. 10.00 i przez kolejne 12 godzin z pewnością nie zabraknie wielkich emocji na Orliku przy Nadarzyńskiej. Wśród najciekawiej zapowiadających sie spotkań możemy wymienić zmagania w 2 lidze pomiędzy RedStars i ElkaminoDom o godz. 14.00, oraz pierwszoligowy mecz FC Blany i MPR Shadow Fighters o godz. 19.00. Nagrody już na Was czekają, serdecznie zapraszamy,

Zespół GL6.