Zimowa Liga 5 w Książenicach

Jak zapewne wiecie, rozgrywki jesiennej rundy GL6 pędzą jak szalone, za nami już 5 kolejka w IV naszych ligach. W skrócie możemy powiedzieć, że walka o mistrza I ligi jest bardzo zacięta i jak na razie niespodziewanym liderem jest zespół FC Łepki. W II lidze na prowadzeniu, jeszcze bez porażki ekipy All Blacks i Red Stars. W III lidze również bez porażek na czele drużyny Orlik Józefina, FC Fusion oraz Kumple. W IV lidze natomiast bezsprzecznie rządzi i dzieli ekipa Drink Team Brwinów, która z bilansem bramkowym 46 zdobytych i 3 stracone, oraz kompletem 15 punktów w 5 meczach może powoli mrozić szampana z okazji awansu :)

Jak widzicie, nie zatrzymujemy się i z myślą o Was na sezon zimowy proponujemy udział w rozgrywkach piłkarskich piątek w Książenicach. Tak tak, zostaliśmy zaproszeni do współpracy przez Strefę Ruchu Książenice i proponujemy Wam udział w Zimowych Rozgrywkach Ligi Piątek. Rozgrywki zimowe, których organizacji się podjęliśmy ruszą 14 listopada na ogrzewanych boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Książenicach, ul Młodości 6, a zgłaszać się możecie już teraz, zwłaszcza, że ilość miejsc jest ograniczona, a każda ekipa, która zgłosi się do 30 października otrzyma 200 zł zniżki na wpisowe oraz 2 godziny treningów pod balonem gratis !!!  Oczywiście, Ci, którzy Nas znają, a znają Nas już chyba wszyscy, to wiedzą, że gwarantujemy niezapomniane piłkarskie emocje, statystyki i wyniki online, nagrody drużynowe i indywidualne, oraz fotorelacje z wybranych spotkań.

Wszystkie informacje oraz zapisy do Zimowej Ligi Piątek w Książenicach możecie dokonywać dzwoniąc pod nr. tel. Darka Świderskiego 602 137 106 lub mailowo liga5@strefaruchuksiazenice.pl

Zapraszamy, Zespół GL6.