1 Liga

1 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2020-08-29 19:00:00
Ag-Mar
6 - 5
FC Łepki
Szczegóły
2020-08-30 17:00:00
Literpool
2 - 11
Golden Bulls
Szczegóły
2020-08-30 19:00:00
FC Blana
12 - 1
MPR Shadow Fighters
Szczegóły
2020-08-31 20:30:00
Złączeni
2 - 2
Wcześniej Na Jana
Szczegóły
2020-09-04 20:30:00
Inter-Tap
1 - 10
S-Kadra
Szczegóły
2020-10-28 21:10:00
Pokolenia
13 - 1
Victoria Żyrardów
Szczegóły

2 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2020-09-05 20:00:00
Pokolenia
2 - 4
FC Łepki
Szczegóły
2020-09-06 18:00:00
Złączeni
2 - 3
Victoria Żyrardów
Szczegóły
2020-09-06 19:00:00
Inter-Tap
7 - 3
Golden Bulls
Szczegóły
2020-09-25 20:30:00
Wcześniej Na Jana
10 - 5
MPR Shadow Fighters
Szczegóły
2020-09-28 20:30:00
Ag-Mar
4 - 5
S-Kadra
Szczegóły
2020-11-11 19:30:00
Literpool
5 - 0 (wo)
FC Blana
Szczegóły

3 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2020-09-13 14:00:00
Literpool
6 - 2
MPR Shadow Fighters
Szczegóły
2020-09-13 20:00:00
Pokolenia
14 - 4
S-Kadra
Szczegóły
2020-09-13 21:00:00
Wcześniej Na Jana
2 - 5
Victoria Żyrardów
Szczegóły
2020-09-16 20:20:00
FC Blana
3 - 5
Inter-Tap
Szczegóły
2020-09-18 20:30:00
Złączeni
5 - 3
FC Łepki
Szczegóły
2020-10-09 20:30:00
Ag-Mar
15 - 1
Golden Bulls
Szczegóły

4 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2020-09-20 16:00:00
Złączeni
2 - 5
MPR Shadow Fighters
Szczegóły
2020-09-20 17:00:00
Literpool
7 - 11
S-Kadra
Szczegóły
2020-09-27 20:00:00
Inter-Tap
6 - 6
FC Łepki
Szczegóły
2020-10-25 19:00:00
FC Blana
9 - 3
Golden Bulls
Szczegóły
2020-10-25 20:00:00
Ag-Mar
20 - 1
Victoria Żyrardów
Szczegóły
2020-10-25 21:00:00
Pokolenia
6 - 0
Wcześniej Na Jana
Szczegóły

5 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2020-09-26 20:00:00
Golden Bulls
3 - 6
FC Łepki
Szczegóły
2020-09-27 19:00:00
FC Blana
10 - 3
Victoria Żyrardów
Szczegóły
2020-09-27 21:00:00
Pokolenia
10 - 4
Ag-Mar
Szczegóły
2020-09-30 21:10:00
Złączeni
4 - 5
Inter-Tap
Szczegóły
2020-10-30 20:30:00
S-Kadra
12 - 3
MPR Shadow Fighters
Szczegóły
2020-11-08 20:00:00
Wcześniej Na Jana
1 - 4
Literpool
Szczegóły

6 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2020-10-03 19:00:00
Inter-Tap
5 - 0 (wo)
MPR Shadow Fighters
Szczegóły
2020-10-04 12:00:00
Victoria Żyrardów
4 - 8
FC Łepki
Szczegóły
2020-10-04 19:00:00
Wcześniej Na Jana
1 - 3
S-Kadra
Szczegóły
2020-10-04 21:00:00
Pokolenia
10 - 2
FC Blana
Szczegóły
2020-10-10 21:00:00
Ag-Mar
14 - 2
Literpool
Szczegóły
2020-10-25 18:00:00
Złączeni
6 - 4
Golden Bulls
Szczegóły

7 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2020-10-17 19:00:00
Złączeni
5 - 1
S-Kadra
Szczegóły
2020-10-18 15:00:00
Victoria Żyrardów
9 - 2
MPR Shadow Fighters
Szczegóły
2020-10-18 18:00:00
Ag-Mar
7 - 3
FC Blana
Szczegóły
2020-10-18 21:00:00
Pokolenia
5 - 0 (wo)
Golden Bulls
Szczegóły
2020-10-19 20:30:00
Wcześniej Na Jana
7 - 3
FC Łepki
Szczegóły
2020-11-18 20:30:00
Inter-Tap
10 - 3
Literpool
Szczegóły

8 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2020-11-08 18:00:00
S-Kadra
7 - 3
FC Blana
Szczegóły
2020-11-08 19:00:00
Inter-Tap
7 - 3
Victoria Żyrardów
Szczegóły
2020-11-08 21:00:00
Pokolenia
11 - 2
Złączeni
Szczegóły
2020-11-11 20:30:00
Ag-Mar
8 - 3
Wcześniej Na Jana
Szczegóły
2020-11-13 21:05:00
FC Łepki
9 - 2
Literpool
Szczegóły
2020-11-28 18:00:00
MPR Shadow Fighters
0 - 11
Golden Bulls
Szczegóły

9 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2020-11-15 00:00:00
FC Blana
0 - 5 (wo)
Wcześniej Na Jana
Szczegóły
2020-11-21 15:00:00
S-Kadra
8 - 4
FC Łepki
Szczegóły
2020-11-22 18:00:00
Golden Bulls
5 - 2
Victoria Żyrardów
Szczegóły
2020-11-22 19:00:00
Złączeni
10 - 6
Literpool
Szczegóły
2020-11-22 20:00:00
Pokolenia
11 - 4
Inter-Tap
Szczegóły
2020-11-22 21:00:00
Ag-Mar
9 - 0
MPR Shadow Fighters
Szczegóły

10 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2020-11-14 17:00:00
FC Łepki
5 - 0 (wo)
FC Blana
Szczegóły
2020-11-14 19:00:00
Wcześniej Na Jana
2 - 8
Inter-Tap
Szczegóły
2020-11-14 20:00:00
Literpool
9 - 6
Victoria Żyrardów
Szczegóły
2020-11-15 11:00:00
S-Kadra
5 - 0 (wo)
Golden Bulls
Szczegóły
2020-11-15 19:00:00
Złączeni
2 - 4
Ag-Mar
Szczegóły
2020-11-15 21:00:00
Pokolenia
18 - 0
MPR Shadow Fighters
Szczegóły

11 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2020-11-16 00:00:00
FC Blana
0 - 5 (wo)
Złączeni
Szczegóły
2020-11-28 19:00:00
Victoria Żyrardów
1 - 10
S-Kadra
Szczegóły
2020-11-28 20:00:00
Ag-Mar
6 - 5
Inter-Tap
Szczegóły
2020-11-29 18:00:00
Wcześniej Na Jana
3 - 7
Golden Bulls
Szczegóły
2020-11-29 19:00:00
MPR Shadow Fighters
4 - 12
FC Łepki
Szczegóły
2020-11-29 20:00:00
Pokolenia
17 - 5
Literpool
Szczegóły