1 liga

1 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2023-12-03 14:00:00
Sporting
13 - 2
Ukraine United
Szczegóły
2023-12-03 14:00:00
Różowe Jelonki
20 - 6
Inter Team
Szczegóły
2023-12-03 15:00:00
OSP Izdebno
1 - 10
Destylat Osuchów
Szczegóły
2023-12-03 15:00:00
S Kadra
5 - 0 (wo)
Kumple
Szczegóły
2023-12-03 16:00:00
Fusion
9 - 11
Nadarzyn
Szczegóły
2023-12-03 16:00:00
Osiedlówka
15 - 2
AS Żabia Wola
Szczegóły
2023-12-03 17:00:00
Golden Boys
12 - 4
FC Liberum
Szczegóły
2023-12-03 17:00:00
Red Stag
12 - 13
FC Adamka
Szczegóły

2 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2023-12-10 16:00:00
S Kadra
6 - 4
AS Żabia Wola
Szczegóły
2023-12-10 16:00:00
Fusion
4 - 13
Sporting
Szczegóły
2023-12-10 17:00:00
Różowe Jelonki
21 - 0
Ukraine United
Szczegóły
2023-12-10 17:00:00
Nadarzyn
10 - 4
Destylat Osuchów
Szczegóły
2023-12-17 14:00:00
OSP Izdebno
9 - 6
FC Adamka
Szczegóły
2023-12-17 15:00:00
Kumple
11 - 8
FC Liberum
Szczegóły
2023-12-17 16:00:00
Osiedlówka
24 - 4
Inter Team
Szczegóły
2023-12-17 17:00:00
Golden Boys
14 - 6
Red Stag
Szczegóły

3 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2024-01-07 14:00:00
Nadarzyn
9 - 5
FC Adamka
Szczegóły
2024-01-07 14:00:00
Sporting
7 - 3
Destylat Osuchów
Szczegóły
2024-01-07 15:00:00
S Kadra
10 - 5
Inter Team
Szczegóły
2024-01-07 15:00:00
AS Żabia Wola
7 - 5
Kumple
Szczegóły
2024-01-07 16:00:00
Red Stag
11 - 13
FC Liberum
Szczegóły
2024-01-07 16:00:00
Różowe Jelonki
10 - 4
Fusion
Szczegóły
2024-01-07 17:00:00
Osiedlówka
17 - 4
Ukraine United
Szczegóły
2024-01-07 17:00:00
OSP Izdebno
3 - 8
Golden Boys
Szczegóły

4 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2024-01-14 15:00:00
Destylat Osuchów
9 - 12
Różowe Jelonki
Szczegóły
2024-01-14 15:00:00
Sporting
21 - 5
FC Adamka
Szczegóły
2024-01-14 16:00:00
Red Stag
6 - 5
OSP Izdebno
Szczegóły
2024-01-14 16:00:00
AS Żabia Wola
8 - 11
FC Liberum
Szczegóły
2024-01-14 17:00:00
Osiedlówka
16 - 3
Fusion
Szczegóły
2024-01-14 17:00:00
Nadarzyn
6 - 6
Golden Boys
Szczegóły
2024-01-14 18:00:00
S Kadra
8 - 6
Ukraine United
Szczegóły
2024-01-14 18:30:00
Kumple
17 - 2
Inter Team
Szczegóły

5 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2024-01-28 14:00:00
OSP Izdebno
9 - 15
FC Liberum
Szczegóły
2024-01-28 14:00:00
Ukraine United
5 - 12
Kumple
Szczegóły
2024-01-28 15:00:00
AS Żabia Wola
9 - 5
Inter Team
Szczegóły
2024-01-28 15:00:00
Różowe Jelonki
16 - 11
FC Adamka
Szczegóły
2024-01-28 16:00:00
Destylat Osuchów
3 - 5
Osiedlówka
Szczegóły
2024-01-28 16:00:00
S Kadra
7 - 6
Fusion
Szczegóły
2024-01-28 17:00:00
Red Stag
0 - 5 (wo)
Nadarzyn
Szczegóły
2024-01-28 17:00:00
Golden Boys
8 - 7
Sporting
Szczegóły

6 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2024-02-11 14:00:00
Ukraine United
5 - 0 (wo)
AS Żabia Wola
Szczegóły
2024-02-11 14:00:00
OSP Izdebno
0 - 5 (wo)
Nadarzyn
Szczegóły
2024-02-11 15:00:00
S Kadra
5 - 0 (wo)
Destylat Osuchów
Szczegóły
2024-02-11 15:00:00
Inter Team
5 - 26
FC Liberum
Szczegóły
2024-02-11 16:00:00
Kumple
14 - 7
Fusion
Szczegóły
2024-02-11 16:00:00
Osiedlówka
11 - 7
FC Adamka
Szczegóły
2024-02-11 17:00:00
Red Stag
10 - 9
Sporting
Szczegóły
2024-02-11 17:00:00
Różowe Jelonki
6 - 18
Golden Boys
Szczegóły

11 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2024-01-22 18:15:00
Ukraine United
13 - 8
FC Adamka
Szczegóły
2024-01-22 19:00:00
OSP Izdebno
5 - 6
Kumple
Szczegóły
2024-01-22 19:10:00
Różowe Jelonki
5 - 0 (wo)
FC Liberum
Szczegóły
2024-01-23 19:00:00
Osiedlówka
3 - 5
Sporting
Szczegóły
2024-01-23 20:00:00
Red Stag
9 - 10
AS Żabia Wola
Szczegóły
2024-01-23 20:00:00
Fusion
7 - 5
Destylat Osuchów
Szczegóły
2024-01-23 21:00:00
Golden Boys
5 - 0 (wo)
Inter Team
Szczegóły
2024-01-23 21:00:00
Nadarzyn
7 - 4
S Kadra
Szczegóły

12 kolejka

Data Gospodarz Wynik Gość Szczegóły
2024-02-04 12:00:00
Destylat Osuchów
5 - 8
FC Liberum
Szczegóły
2024-02-04 12:00:00
AS Żabia Wola
7 - 3
OSP Izdebno
Szczegóły
2024-02-04 12:00:00
Różowe Jelonki
6 - 10
Osiedlówka
Szczegóły
2024-02-04 13:00:00
Sporting
4 - 0
S Kadra
Szczegóły
2024-02-04 13:00:00
Golden Boys
9 - 7
Ukraine United
Szczegóły
2024-02-04 13:00:00
Fusion
11 - 5
FC Adamka
Szczegóły
2024-02-06 20:00:00
Red Stag
15 - 13
Inter Team
Szczegóły
2024-02-06 21:00:00
Kumple
9 - 13
Nadarzyn
Szczegóły